سیستم مدیریت یکپارچه
imslogo

تعریف سیستم مدیریت یکپارچه: Integrated Management System(IMS)

میتوان IMS را بعنوان سیستمی متشکل از سه استاندارد زیر دانست، این استاندارد پذیرش یک دیدگاه فرایندی رادرهنگام ایجاد، بکارگیری و بهبود اثربخشی نظام مدیریت کیفیت به منظورافزایش رضایت مشتری ازطریق برآورده کردن خواسته های مشتری ایجاد می نماید. شرکت تولید نیروی مرکزی صبا توجه و پیگیری ویژه ای به موضوع سیستم مدیریت یکپارچه دارد.

سیستم مدیریت کیفیت
ISO-9001-Certificate

ISO9001

این استاندارد پذیرش یک دیدگاه فرایندی رادرهنگام ایجاد، بکارگیری و بهبود اثربخشی نظام مدیریت کیفیت به منظورافزایش رضایت مشتری ازطریق برآورده کردن خواسته های مشتری ترغیب می نماید.شرکت تولید نیروی مرکزی موفق به اخذ گواهی تضمین کیفیت مدیریت از توف نورد آلمان شده است .

.:: استاندارد زیست محیطی .::
ISO-14001-Certificate

ISO14000

استاندارد مدیریت زیست محیطی به این منظور تهیه شده اند که عناصر یک نظام مدیریت محیطی کارا را برای سازمان فراهم نمایند تا بتوانند با سایر الزمات مدیریت، یکپارچه شوند وسازمان ها را دردستیابی به اهداف زیست محیطی و اقتصادی یاری نمایند. شرکت تولید نیروی مرکزی صبا با توجه به اهتمام ویژه ای که به مسائل زیست محیطی دارد این استاندارد را پیاده سازی کرده و مصمم به استمرار رعایت الزامات آن می باشد .

.:: استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی .::
OHSAS-18001-Certificate

OHSAS18001

ایجاد نظام مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای به منظور حذف یا به حداقل رساندن ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای برای کارکنان و سایر طرف های ذینفع که ممکن است درمعرض این ریسک ها قرار گیرند

.:: استاندارد آراستگی 5S .::
OHSAS-18001-Certificate

5S

5S از جمله سیستمهایی است که طبق نظر بسیاری از صاحبنظران ، پایه اولیه و سنگ بنای سایر سیستمهای کیفیتی و بهره وری مانند TQM ،HSE و… میباشد . هدف اصلی 5S بهسازی فرآیندهای سازمان و حذف اتلاف ها میباشد . 5S فضایی مناسب ، بهره ور ، فعال ، زیبا ، شاد و ایمن در محیط کار ایجاد مینماید . علاوه براین تداوم پیاده سازی 5S موجب شکل گرفتن تصویری بهتر از شرکت در ذهن مشتریان شده و فرصتهای تجاری روزافزونی برای محصولات آن فراهم مینماید .

.:: شرکت ما خود را ملزم به رعایت این استانداردها در محیط کار می داند .::
نظر بدهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال