top
_MG_6329
butom

سیستم مدیریت یکپارچه

مدیریت شرکت تولید نیروی مرکزی صبابه منظور تأمین نیازمندی ها و خواسته های مشتری در راستای رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی، حمایت از کارکنان و سایر ذینفعان، صیانت از محیط زیست، ایجاد محیطی ایمن برای کارکنان و بهبود روش های اجراي خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS ) بر اساس استانداردهای ISO 9001 : 2008، ISO 14001 : 2004  و OHSAS 18001 : 2007 نموده و خود را متعهد به موارد ذیل می داند:

  • پیشگیری از آلودگی ها و حفاظت از محیط زیست در کلیه مراحل کار نیروگاه.
  • ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت کارکنان به منظور ایجاد محیط کار مطلوب و ایمن.
  • بهبود مستمر روش ها، فرآیندها و برنامه ها بمنظور افزایش بهره وری و کاهش تلفات، توسعه و ارتقاء منابع انسانی.
  • توسعه سیستم مدیریت فن آوری اطلاعات ( ICT ).

 

مدیریت شرکت تولید نیروی مرکزی صبابا همکاری و مشارکت کلیه پرسنل علاوه بر اجرای موارد فوق خود را متعهد  به بهبود مداوم سیستم مدیریت یکپارچه دانسته و از پرسنل انتظار اجرای روشها، دستورالعمل ها و  برنامه های مرتبط را دارد. 

پیشنهادات و توصیه های مفید کارکنان و ذینفعان در ارتباط با بهبود سیستم مدیریت یکپارچه شرکت همواره مورد استقبال بوده، حتی المقدور اجرا خواهد شد.

سید مجید شیرازی

مدیرعامل

ما میراث دار محیط زیست برای

فرزندانمان هستیم .

 

پایبندیم و بر آن اهتمام می ورزیم.

 

.:: هوای پاک ، آسمان آبی ، زمین سبز ::.

برنامه ریزی دقیق و راهبردی : اساس فعالیت های شرکت تولید نیروی مرکزی صبا

هدف از برنامه ریزی کلان :

شرکت تولید نیروی مرکزی صبا در كسب و كار صنعت برق فعالیت می نماید كه براي به حداكثر رساندن بازدهي سبد كسب و كارهاي خود، نيازمند برنامه راهبردي جامعي در قالب برنامه ريزي استراتژيك مي باشند. لذا در راستاي چابك سازي و ايجاد درك متقابل، به هنگام تهيه و تدوين گزارش شناخت و برنامه ميان مدت پنجم در قالب الگوي مصوب، به تمامی شاخص های اختصاصی صنعت برق و توجه کامل به ذینفعان تدوین می نماید.. هدف اصلی از برنامه ريزي ، افزايش تعهد در زمان اجرا و دستيابي به اهداف، و مشخص بودن مسیر راه توسعه و این شرکت  به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و تأثیر گذار در صنعت برق بخش مرکزی کشور می باشد .

اسناد بالادستی

الگوي برنامه ميان مدت پنجم برگرفته از اسناد بالا دستي (اساسنامه، سياست هاي اقتصاد مقاومتي و اصول موضوعه 12 گانه) در پنج مرحله به شرح ذيل در قالب تجزيه و تحليل SWOT و ماتريس جذابيت – توانمندي در سطح رشته فعاليت و هلدينگ به منظور تدوين برنامه استراتژيك تنظيم شده است.

مراحل تدوین برنامه

1- تدوين گزارش شناخت براساس متغيرهاي محيط داخلي و خارجي

2- تعيين جايگاه موقعيتي بر اساس بازدهي هر يك از رشته فعاليت هاي هلدينگ

3- تدوين چشم انداز، مأموريت و اهداف كلان هلدينگ و رشته فعاليت

4- تدوين استراتژي ها و اهداف كمي هلدينگ و رشته فعاليت

5- پياده سازي استراتژي در قالب كارت امتيازي متوازن

بررسی محیط صنعت

در تدوين گزارش شناخت، ابتدا وضعيت محيط داخلي و خارجي رشته فعاليت در مقايسه با رقبا به تفصيل مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار مي گيرد و بر اساس اين تحليل ها، نقاط قوت و ضعف و موارد تهديد و فرصت آن رشته فعاليت شناسايي مي شوند. در ادامه ضمن ارائه دورنمايي از صنعت مربوطه در كشور، منطقه و جهان، ابعاد مختلف بازار از نظر ساختار، رفتار و عملكرد مورد بررسي و تحليل قرار گرفته و عوامل كليدي موفقيت در آن صنعت شناسايي و تحليل مي‌شوند.

نتیجه نهایی

پس از تدوین گزارش بررسی نقاط قوت ، ضعف ، تهدید ها و فرصتها نسبت به تدوین استراتژی ها و اسناد بالادستی اقدام و به نیروگاه تحت پوشش ابلاغ می گردد. پس از ابلاغ چشم انداز، مأموريت، اهداف و استراتژي ها كه بر گرفته از گزارش شناخت و اسناد بالادستي مي باشد نوبت به پياده سازي استراتژي در قالب كارت امتيازي متوازن مي رسد. سپس جداول و فرم هاي پيش بيني اهداف كمي، سرمايه گذاري و توليد، براي دوره سه ساله برنامه ميان مدت هلدينگ و رشته فعاليت ارائه مي شود كه مي بايست در چارچوب اهداف كلان و استراتژي هاي مصوب باشد. پس از اتمام كامل اين فرآيند، این شرکت  جهت پايش مداوم و به روز رساني برنامه ميان مدت خود، نسبت به ارائه گزارش هاي تحليلي دوره اي(سه ماه) از پايش برنامه هاي خود به بخش  هلدینگ صبا اقدام می نماید .همچنين بودجه سالانه این شرکت بر اساس اسناد برنامه ميان مدت پنجم تهيه و تنظيم مي شود.

برنامه

 میان مدت پنجم

شرکت تولید نیروی مرکزی صبا  براساس الگوی جامع برنامه میان مدتی که توسط هلدینگ صبا گردآوری میگردد، برنامه های خود را به صورت جامع و کامل تدوین و به اجرا در می آورد. این برنامه شامل برنامه ریزی های بلند مدت ، تحلیل فضای کسب و کار و بهره مندی از پیشرفته ترین شیوه های برنامه ریزی از جمله مدل SWOT و کارت امتیازی متوازن بهره می برد. در سایه برنامه ریزی های دقیق دوره ای انجام شده ، این شرکت باوجود هزینه های مالی مرتب بر شرکت به دلیل خرید اقساطی نیروگاه تحت پوشش از سازمان خصوصی سازی ، توانسته به سود عملیاتی قابل قبولی دست یافته و از نسبت حاشیه سود به سرمایه اولیه بسیار مناسبی برخوردار باشد .

شرکت تولید نیروی مرکزی صبا  

 دوست دار محیط زیست

اصلی اساسی که به آن اعتقاد داریم. 

 

 .:: هوای پاک ، آسمان آبی ، زمین سبز ::.

آشنایی با نیروگاه های تحت پوشش

شرکت تولید نیروی مرکزی صبا

اصلی ترین نیروگاه تحت پوشش این شرکت ، نیروگاه سلطانیه زنجان به ظرفیت 648 مگاوات می باشد که دارای4 واحد گازی v94.2 به ظرفیت هرکدام 162 مگاوات می باشد . علاوه بر این شرکت تولید نیروی مرکزی صبا 20 درصد از سهام نیروگاه سیکل ترکیبی قم را نیز در اختیار دارد.

برای مورد نیاز صنعت خود را به صورت مطمئن و پایدار تأمین نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

سوال خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

سوالی در ذهن دارید؟

سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

ایمیل بزنید

کارشنانسان ما پاسخگوی شما در زمینه های مختلف از جمله شیوه های تولید برق و یا روش عرضه مستقیم برق به صنعت شما هستند.

به دنبال تأمین برق هستید؟

تولید نیروی مرکزی صبا ؛ تأمین کننده برق مطمئن و پایدار

بزرگترین تولید کننده خصوص مرکز کشور

برای تأمین برق صنعت خود با کارشناسان بازاریابی و فروش تماس بگیرید. info@sabacpg.com

با ما در تماس باشید.

کارشناسان و متخصصان شرکت مرکزی صبا راهنمای شماهستند.

برای اطلاعات تماس کلیک کنید.

می توانید سوال خود را به صورت ایمیل مطرح کنید و پاسخ دریافت دارید. info@sabacpg.com

نظر بدهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال