GRREN-ENERGY
 • متولی بخش انرژی های تجدید پذیر در گروه صبا

 • مجری پروژه احداث نیروگاه های مولد مقیاس کوچک گروه صبا

 • متخصص در امر بهینه سازی مصرف منابع انرژی صنایع

 • دارای گواهینامه کیفیت زیست محیطی

 

حوزه های فعالیت شرکت

تولید انرژی برق در نیروگاه تابعه

شرکت تولید نیروی مرکزی صبا شرکت مالک نیروگاه سلطانیه زنجان به ظرفیت 648 مگاوات می باشد که در حال حاضر دارای 4 واحد گازی هرکدام به ظرفیت 162 مگاوات می باشد .

علاوه براینکه بخشی از سهام نیروگاه قم به ظرفیت 714 مگاوات در اختیار این شرکت می باشد . نیروگاه قم دارای 4 واحد گازی هرکدام به ظرفیت 128 مگاوات و دو واحد بخار هر کدام به ظرفیت 100 مگاوات می باشد و تنها نیروگاهی است که با وام بانک جهان اسلام در ایران ساخته  شده است .

ضمن اینکه این شرکت عضو خانواده بزرگ گروه صبا است که در حدود  7درصد از برق کشور را تأمین می کند. گستردگی نیروگاه های این کشور به گونه ای است که پوشش سراسری برای تأمین و عرضه برق مستقیم به صنایع کشور فراهم شده است .

 • نیروگاه سلطانیه زنجان به ظرفیت 648 مگاوات

 • نیروگاه سیکل ترکیبی قم به ظرفیت 714 مگاوات

  th_zanjan

  افزایش ظرفیت تولید برق از طریق سرمایه گذاری در خرید و احداث نیروگاه های جدید

  اصلی ترین پروژه این شرکت ، تبدیل واحدهای نیروگاه سلطانیه زنجان به سیکل ترکیبی است . در حال حاضر نیروگاه زنجان 4 واحد گازی مدل v94.2 زیمنس ساخت شرکت مپنا دارد که هر دو واحد گاز می تواند یک توربین بخار 160 مگاواتی را بدون مصرف گاز مازاد تغذیه نماید. در حال حاضر قرارداد بیع متقابل این پروژه منعقد شده و در آینده نزدیک فعالیت های اجرایی آن آغاز خواهد شد.

  افزایش ظرفیت تولید برق نیروگاه های تحت پوشش ، یکی از اصلی ترین مأموریت های شرکت تولید نیروی مرکزی صبا می باشد .

  سرمایه گذاری و احداث

  IMG_1177

  فروش و عرضه برق تولیدی نیروگاه سلطاینه  در بازار یا سایر روشهای عرضه برق

  برق تولیدی نیروگاه سلطانیه زنجان در بازار برق ایران عرضه می شود . این شرکت با ساز و کار در اختیار خود ، یکی از بهترین بازیگران بازار برق ایران می باشد .  ضمن اینکه پس از تجدید ساختار صنعت برق کشور ، یکی از مهمترین گزینه ها ، عرضه مستقیم برق تولید کنندگان خصوصی برق به متقاضیان عمده می باشد . صنایع پیشرو و مولد منطقه زنجان از این طریق می توانند برقی مطمئن ، پایدار و قابل اتکا برای صنعت خود به هر میزان تأمین نمایند. این شرکت با در اختیار داشتن حجم قابل توجهی مگاوات تولدی شده در نیروگاه ها در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده مستقیم برق در منطقه مرکزی کشور بوده و آماده مذاکره با صنایع انرژی بر از جمله فولاد ، آلومنیم و صنایع تولیدی برای ارائه بسته پیشنهادی و همچنین مشاوره راهکار تأمین برق می باشد . با ما تماس بگیرید.

  .: بازاریابی و فروش :.

  PS1